Kurumsal Değişimi Bizimle Yönetin..

Motivasyon Seminerleri


Günümüzden 25 asır önce yaşamış Bilge Konfüçyus, etrafında toplanan öğrencilerine şöyle seslenmişti. 

"Kelimelerin gücünü sakın hafife almayın, motive olmuş  insanların neler yapabileceğini asla hayal bile edemezsiniz."

Binlerce yıldır insanlar mitoslar ve ritueller eşliğinde zorlukları aşmak için bakışlarını gökyüzüne çevirip güneş, ay ve yıldızlardan güç almayı umdular. Bu gün artık gerçek gücün içimizde olduğunu farkedenlerin giderek çoğaldığını görüyoruz.

Müşteri ile İz Bırakan Etkin İletişim, Çalışan Motivasyonu, İnsanı Anlamak, Bireysel Farkındalık, Yönetici Liderlik ve Kazanan Takım kavramları ile ilgileniyorsanız. İnsana; ama önce Kendinize, Yakınlarınız, Çalışanlarınız ve Müşterilerinize Dokunmaya, Kişisel Gelişime açık ve hazırsanız "Sen Benim Kim Olduğumu Biliyor musun?" ana temalı seminerlerimize siz de katılın.

Selami Yıldırım, on beş yıldan beri şirketlere, kar amacı gütmeyen kuruluşlara, eğitim kurumlarına ve insana dokunmak isteyen on binlerce katılımcıya karanlıktan aydınlığa doğru; bu gün itibariyle yaklaşık 50 yıllık bireysel yolculuğunda yaşadıklarını; kendi meşalesini yakmak arzusunda olanlara görevi, konumu ve kimliği ne olursa olsun gerçek deneyim ve tecrübelerden çıkan gerçek öykülerini paylaşıyor. 

Kendi ifadesi ile;

Dönüp geriye baktığımda olsa olsa bir arpa boyu mesafe gidebildiğim bu yolculuğun bana kattıklarını “Benim Gibi Yolcular” ile paylaşmak coşkusuna engel olamadım. Yaşadığım tüm bu olaylar ve sonrasında düşüncelerimde ve önyargılarımdaki büyük kırılmaları ve bu süreçte karşılaştığım; derin izler bırakmış çok özel birkaç kişi ile yaşadığım sarsıcı anıları bir başkasının gözünden aktarmaya çalışıyorum. 

“Sen Benim Kim Olduğumu Biliyor musun? Dikkat İnsan Var!!” seminerlerimiz sırasında Türkiye’nin her yöresinden gelmiş ve sayısı on binlerle ifade edilen katılımcılardan pek çok kişi ile karşılıklı sohbet etme imkanım oldu. Fikirleri, eleştiri ve övgüleri Kendimi Bulma ve Keşfetme Yolculuğumda bana çok şey kattı.

Onlara çok şey borçluyum..


Deha, insanın kendi ateşini yakmasıdır.

John Foster

      

BNS Danışmanlık Özel Eğitim ve Dış Ticaret Limited Şirketi

© Business Network Solutions Turkey® 2012-2022 Bütün Hakları Saklıdır.