Kurumsal Değişimi Bizimle Yönetin..

Hakkımızda


BNS Turkey®, 2004 yılında kurulmuştur. İş Dünyasındaki temel ve köklü olduğu kadar en son ve geçerli çözümleri de müşterilerinin kendine özgü koşullarına uyarlayarak "Danışmanlık Hizmetleri" sunan özel yapılan "İhtiyaç Analizleri" sonuçlarına göre "Kuruma Özel Eğitimler" tasarlayan bir gruptur. Değişik sektörlerde uzun yıllar üst düzey yönetim kademelerinde çalışmış, deneyimleri ile fark yaratmış profesyonellerden oluşmuştur. Ayrıca alanlarında oldukça saygın akademisyenlerden destek almaktadır.

BNS Turkey®, çalışmaları 110 ülkede, 10 dan fazla dile çevrilmiş ve Global ve Ulusal çerçevede edinilen seçkin bilgi ve deneyimlerin birikimini yansıtmakta ve Kuramsal Bilgi ve Deneyimin optimum bileşimi ile yaşayan ve bilimsel sonuçlara ulaşmaktadır. Konularında söz sahibi çözüm ortakları ile geniş bir yelpaze üzerinde pek çok değişik sektörde faaliyet göstermekte olan global ve ulusal şirketlerin yanı sıra Türkiye ekonomisinin can damarları olan KOBİ ve Aile Şirketlerinin yeniden yapılanma, stratejik plan süreçleri ve değişim yönetimi ve eğitim projelerine de başarıyla destek vermektedir.

BNS Turkey®, bireylerin Kişisel Farkındalıklarını ve Liderlik Becerilerini ortaya koyarak "En İyi profesyoneller" arasında yer almak ve iş yaşamında  performansını zirvede tutmak isteyen her seviyede çalışana "Liderlik İletişimi" rehberliği yapmaktadır.


Bir yere ulaşabilmenin ilk adımı, bulunduğunuz yerde kalamayacağınıza karar vermektir.
John Morgan

      

BNS Danışmanlık Özel Eğitim ve Dış Ticaret Limited Şirketi

© Business Network Solutions Turkey® 2012-2022 Bütün Hakları Saklıdır.