Kurumsal Değişimi Bizimle Yönetin..

Fotograf Avı - Stratejik Takım OyunuGalata Kulesi’nin hemen yanı başında, Kalenderhane Stüdyosunda cep telefonu ile mobil fotoğrafçılık eğitimi ve ardından tarihi yarımada sokaklarında sıkı bir Foto Safari.

Fotoğraf Avı, ekip içerisinde takım çalışmasını öne çıkaran, cep telefonu ile fotoğraf çekimi konusunda pratik bilgiler veren, şifreleri çözerek birer birer hedeflere ulaşıp tarihi yarımada içinde yer alan Galata, Sultanahmet ve Kapalıçarşının gizemli atmosferini yaşatacak keyifli bir takım oyunudur.

Ekipleriniz süreç içerisinde birbirleri ile hedefe ulaşmak için ip uçlarının peşinde gerekli tüm gizli şifreleri çözmek amacı ile yarışacak, birlikte aynı amaca yönelik çalışma alışkanlıklarını pekiştirirken  heyecanlı bir ve eğlenceli bir gün geçirerek motivasyonlarını artıracaklardır.

  • Şifreleri çözüp hedefleri bulun
  • Galata’nın tarihi hakkında bilgi edinin
  • Gerçek bir stüdyoda cep telefonu ile fotoğraf çekmenin püf noktalarını öğrenin
  • Ekiplerinizin iş haricinde de birlikte vakit geçirmesi için fırsat yaratın

Fotoğraf Avında hem eğitimde alınan bilgiler, hem de ekip olarak birlikte çalışma becerileri çok önemli rol oynuyor.

Bu keyifli etkinlik sabah Galata’da, Kalenderhane’de sabah kahvesi ve tanışmanın ardından 1,5 saatlik “Cep Telefonu ile Fotoğraf Eğitimi” ile başlıyor. Ardından katılımcılar ekiplere ayrılıyor.

Oyunun kuralları açıklandıktan sonra ekipler Tarihi Yarımada ve Galata sokaklarında, şifreli hedefleri bulup önceden belirlenmiş fotoğrafları avlamak üzere sokaklara çıkıyor. 

Gün sonunda yapılacak kısa değerlendirmede alınacak puanlara göre kazanan ekip belirleniyor ve hep birlikte kutlama ve katılım sertifikası verilmesinin ardından etkinlik sona eriyor.İnsan kalbinde ne güzellik varsa baktığında onu görür. 

Şems-i Tebrizî

      

BNS Danışmanlık Özel Eğitim ve Dış Ticaret Limited Şirketi

© Business Network Solutions Turkey® 2012-2022 Bütün Hakları Saklıdır.