Kurumsal Değişimi Bizimle Yönetin..

Eğitim Danışmanlığı


Eğitim Danışmanlığı, "kişinin rolü ile bu role uygun gerekli yetkinlikleri arasındaki pozitif gelişimi" sağlayan bir süreçtir.

Büyüklüğü, yapısı ve çalıştığı sektör ne olursa olsun bir işletmenin en stratejik yatırımı ve önemli sermayesi insandır.  Her an koşulların ve rekabetin zorlaştığı iş dünyasında, ancak temel becerileri ve yetkinlikleri geliştirilen bireyler "Kazanan Takım"  olmaktadır.
 
Eğitim çalışmaları için ana ilke ve hareket noktamız; her kurum ya da şirket için, internet dahil her ortamda ulaşılabilecek formatta hazır eğitimler yerine; yerleşmiş ve etkinliği kanıtlanmış sistemlerle ihtiyaç analizi ve saha çalışmaları yapılarak ilgili departmana; hatta neredeyse kişiye özel tasarlanabilen tamamen interaktif Uygulama ve Atölye Çalışmaları ile yeni bakış açıları, tutum ve alışkanlıklar kazandırmaktır. 
Atölye ve Uygulamalarımızın tümünde binlerce yılın kadim bilgi paylaşma yolu olan “Delphi” yöntemi kullanılmaktadır.

BNS Turkey®, Reel Sektörden Hızlı Tüketim Ürünlerine, Banka ve Sigortacılıktan Hizmet Sektörüne uzanan geniş bir alanda;  "Eğitim İhtiyaç Analizleri" nin ve odaklanma grup aşamaları sonucunda işletmenize özel eğitim ve performans gelişimi çözümleriyle işinize katkıda bulunmayı önermektedir.Yetkinlik ve Hedef Bazlı sonuçlar üreten bilgisayar destekli analizler ile arzu edilen performans düzeyi çerçevesinde 100 üzerinden değerlendirilerek departman ve hatta kişiler bazında eğitim ihtiyaçları belirlenebilmekte böylece eğitim maliyetleri çok büyük oranda azaltılmaktadır. İK yöneticisi sadece katılımcının değil aynı zamanda eğitimin ve eğiticinin süreç içerisinde her hangi bir zaman diliminde performansını net olarak ölçümleyebilmektedir.

"Eğitimin Ölçülmesi" ve "Eğitim Yatırımının Geri Dönüşü" hizmetleri ile eğitim sürecinin şirket çalışanları açısından etkili ve kalıcı alışkanlıklara dönüşmesi izlenmektedir.


BNS Turkey®, ayrıca Kurum İçi Akademi Oluşturulması, Eğitim ve İçerik Tasarımı çalışmaları ile İç Eğitmen Eğitimi projelerinizde destek olmaktadır.* Talep edilmesi halinde eğitimler İngilizce ve Fransızca olarak hazırlanıp uygulanabilmektedir.

 Devamı için 


Dün yaptığınız bir şey size hala çok iyi görünüyorsa, bu gün yeterli değilsiniz demektir.
Earle Wilson

      

BNS Danışmanlık Özel Eğitim ve Dış Ticaret Limited Şirketi

© Business Network Solutions Turkey® 2012-2022 Bütün Hakları Saklıdır.