Kurumsal Değişimi Bizimle Yönetin..

Açık Hava Şirket Etkinlikleri


Bir ekip yalnızca aynı ofiste çalışan bir grup insan değildir. Gerçek bir ekip, deneyim, eğitim ve yetenek bakımından birbirinden farklı ancak birlikte çalışmaya ve birlikte sonuç almaya duydukları istek ve bağlılık bakımından aynı bireylerden oluşur. Doğada yapılan çalışmalar, ekip olarak zorlukların üstesinden gelebilmenin ve yaratıcı çözümlerin iş yaşamına yansıtılması konusunda oldukça etkili olmaktadır.

İş dünyasında ekibini her koşulda bir arada ve hazır tutabilen şirketler için Doğada uygulanan takım ve strateji eğitimleri tam aradıkları fırsat olacaktır.

BNS Turkey®, ekibinizi ofisin bildik monoton ortamından uzaklaştırıp açık havada geçirilecek heyecanlı bir hafta sonu macerasına götürürken; tabiatın yapısında doğasında bulunan alışılmadık durumlarla başa çıkma, kriz yönetimi, hızlı karar alabilme, koordinasyon ve problem çözme gibi konularda da bireysel liderlik yeteneklerini ve takım ruhunu güçlendirmektedir.

Odaklanılan Konular ve Yetkinlikler

 • Etkili Ekip Çalışması 
 • Yüksek Performanslı Takım Kurma ve Geliştirme,
 • Değişken ve Çetin Koşullara göre Performans Yaratma,
 • Kısıtlı Olanaklarla Etkin Çözümler Üretme ve Risk Analizi, 
 • Stres Altında Anlık Etkin Karar Verme,
 • 360° Geri Bildirim Matrisi

 • Stratejik Yönetim
 • Üst Yönetim İçin Rekabet Stratejileri 
 • Etkin Durum Analizi ve Karar Alma,
 • Durumsal Kriz Yönetimi ve Problem çözme,
 • Durumsal Liderlik ve Beceri Rehberliği
 • Güçlü Lider - Güçlü Şirket,Doğada Toplantı Kampları

Yaratıcı sonuçlar beklenen her türlü toplantıyı doğanın ilham veren ortamında gerçekleştirirken; toplantı dışındaki zaman dilimlerinde temel doğa yürüyüşü, temel kampçılık, kaya tırmanışı, dağcılık, doğada hayatta kalma, doğada yön bulma, doğada ilk yardım gibi eğitimleri farklı seviye ve sürelerde alabilirsiniz.

BNS Turkey®, sizi kendi özgürlüğünüzün sınırlarınızı belirlemeye davet ediyor. Kendi çadırlarınızı kurup; yemeklerinizi ateşe uzatılmış çubukların ucunda kendiniz pişirirken, şirket toplantılarını kapalı ve gergin ofis ortamı yerine doğanın içinde özgür ve yaratıcı bir ortamda gerçekleştirmek stratejik kararları yıldızların altında ve kamp ateşinin etrafında verimli bir düzeyde almayı hedefleyen programlardır.

Programlar boyunca katılımcılar, uyku tulumlarında yatarken bile önemli şirket konu ve operasyonlarını tartışabilecek "İhtiyaçlar Buluşların Ateşidir" felsefesini 24 saat boyunca çalışma arkadaşlarıyla birlikte yaşama fırsatı bulacaktır.

Kurum Kültürü, Motivasyon, Macera ve Eğlence Uygulamaları

Şirketler için farklı zorluklarda dizayn edilebilen motivasyon, macera ve eğlence uygulamalarında, hem şirket çalışanları hemde müşterileri için kravatları atıp, takımlar halinde zamana karşı doğada düzenlenecek temalı yarışmalar ile güvenli bir ortamda maksimum adrenalin ve rekabet duygusunu tadarak hedef odaklı başarı programları düzenlenmektedir. Uygulama içinde eğlenmek, iş stresinden uzaklaşmak, dinlenmek, gülmek ve iş ortamı dışında farklı tecrübeleri ekip olarak hep birlikte yaşamak amaçlanmaktadır.

Yeni yapılanan şirketler, bünyede yeni kurulan birimler ve uzun yıllardır aynı ekiple birlikte çalışmanın getirdiği monotonluğu kırmak isteyen tüm kurumlar için özel dizayn edilmiş aktivitelerle; amaç katılımcılar açısından "Birimiz Hepimiz, Hepimiz Birimiz İçin" sloganını yaşayarak hayata geçirmektedir.

Şirket çalışanları ve müşterilerinin hayatları boyunca unutamayacakları bir tecrübe yaşatmak için düzenlenen bu organizasyonlarla; ürün lansmanları, yıllık toplantı, motivasyon yada ödül amaçlı gezi programları istenmesi halinde herhangi bir lokasyonda gerçekleştirilmektedir.
Yöneticilere Özel Strateji Uygulama Çalışmaları

Stratejik düşünebilmek ve stratejiyi başarıyla uygulayabilmek, şirket yönetiminin gerçek liderlik ruhuna, geniş bir vizyona ve üstün bir analiz yeteneğine sahip olmalarını gerektirir. Strateji oluşturmada dış etkiler çok sayıda, değişik ve farklı kaynaklardan gelmekte olup, değişimlerden çabuk etkilenebilen, şirketin hayat eğrisini etkileyen değerlerdir.

Strategy is art of reaching the most effective solution by using minimum sources according to basic objectives. It creates the roadmap of the politics in flow of daily business life of the company manager and the situation in which the company wishes to be in the future, as well as the methods to be used in order to reach these goals with the existing opportunities. 

BNS Turkey® katılımcılarda, yönetici kadro içinde ortak hedef için strateji oluşturma ve Durumsal Liderlik, planlama, problem çözme, karar verme, risk alma, rekabet formülü gibi alanlarda yaşayarak farkındalık yaratmayı amaçlayan aktiviteler düzenlemektedir.

Aklımı, kitaplarda buldum ama doğada geliştirdim.
Aristoteles

      

BNS Danışmanlık Özel Eğitim ve Dış Ticaret Limited Şirketi

© Business Network Solutions Turkey® 2012-2022 Bütün Hakları Saklıdır.