Kurumsal Değişimi Bizimle Yönetin..

Çözümlerimiz


Business Network Solutions Turkey®; ana fikri “kurum ve şirketler için bütünsel çözüm yaklaşımları” sunan bir hizmet bütünü sağlamaktadır. Bir şirketin faaliyeti içerisinde dışarıdan alabileceği danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin tümünü; deneyimli ve yetkin profesyonellerden oluşan bir kadro ile ve akademik destekli olarak karşılamaya talip olmak işin özetidir. 

BNS Turkey®; Otomotiv, Üretim, Hızlı Tüketim, Bankacılık - Finans Sektörü başta olmak üzere Küresel ve Ulusal alanda kazanılmış deneyim ve tecrübelerini Danışmanlık, Eğitim ve Gelişim Projelerinde iş ortakları olarak gördüğü şirketler ile paylaşmaktadır. 

Bu güne kadar hizmet üretmiş olduğumuz kurumları ve geniş yelpazede sektörel deneyimlerimizi de sitemizde yer alan bizi tanıyanlar bölümünde görebilirsiniz.BNS Turkey®, temel olarak aşağıda tanımlanan başlıklar çerçevesinde danışmanlık hizmet ve çözümleri vermektedir.

PDF formatında e-katalogu bilgisayarınıza buradan indirebilirsiniz


Yönetim ve Değişim Yönetimi Danışmanlığı

Kurumların Stratejik ve Organizasyonel yapılanma süreçleri ve iş yapma yöntemleri çerçevesinde yaşanan sorunların çözülmesi ve sistemlerin oluşumu için destek olmak amacını taşımaktadır.

Aynı zamanda Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Danışmanlığı ile entegre bilgi paylaşımı konularında uzman çözümleri ile verimliliğinize katkıda bulunmaktadır. Devamı için 


Eğitim Danışmanlığı

Büyüklüğü, yapısı ve çalıştığı sektör ne olursa olsun bir işletmenin en stratejik yatırımı ve önemli sermayesi insandır. Her an koşulların ve rekabetin zorlaştığı iş dünyasında, ancak temel becerileri ve yetkinlikleri geliştirilen bireyler "Kazanan Takım" olmaktadır.

BNS Turkey®, ayrıca Kurum İçi Eğitim ve İçerik Tasarımı çalışmaları ile Eğitmenin Eğitimi - İç Eğitmen Eğitimi projelerinizde destek olmaktadır. Talep edilmesi halinde eğitimler İngilizce ve Fransızca olarak hazırlanıp verilebilmektedir.


 Devamı için 


Performans Yönetimi ve Değerlendirme

Bireysel ve kurumsal hedeflere ulaşmaya yönelik tüm çalışma ve çabaların tanımlanması ve ölçülmesi gereklidir. Performans Yönetim ve Değerlendirme sistemleri, bireysel olarak tüm çalışanların ve yanı sıra, departmanlar ve organizasyonun tümünün performansını izlemenize ve değerlendirmenize olanak tanır.

Bu sistemler çoğunlukla başarılı iş performansı için edinilmesi gereken kurumsal veya pozisyona özel olarak tanımlanmış olan yetkinliklere dayanır. Devamı için


Yetkinlik Bazlı İşe Alım Sistemi

Yetkinlik bazlı işe alım sistemi kurulum süreci, şirket için gerekli yetkinliklerin belirlenmesi ve tanımlanmasıyla başlayıp; gerekli tüm yetkinliklerin süreçlere entegre edilmesiyle devam eder. İnsan kaynaklarının başı kabul edilen işe alım sürecinde yetkinliklerin kullanılmasıyla diğer İK süreçlerine de yetkinlerin entegre edilmesi mümkün olabilmektedir.
 Devamı için


Organizasyonel Gelişim ve Kariyer Danışmanlığı

BNS Turkey®, geleceğinin "İdeal Modeli"ni kurmak isteyen her seviyede profesyoneli kendi iç dünyasından başlayarak sınırı düşünce olan bir yolculuğa hazırlıyor.

Liderlik İletişimi ile desteklenen Organizasyonel Gelişim ve Kariyer Danışmanlığı şirket içinde yer alan tüm fonksiyonlarda; "Bireysel Farkındalık Yaratmak" ve her zaman en zirvede yer almak isteyen geniş bir kitleye "Kendi Gerçek Potansiyelini" tanıma sürecinde rehberlik etmektedir. Devamı için


Uygulama Atölyeleri

Atölye Çalışması ile kurumların ana stratejileri doğrultusunda çalışanlar, iş ortakları yada paydaş ve tedarikçileride kapsayacak boyutlarda bağımsız veya eş zamanlı planlanan Çalıştay ve Arama Oturumları gerçekleştirilmektedir.
 Devamı için


Proje Ofisi

Girişimciler yada mevcut işlerinin dışında yeni alanlarda iş kurma ve iş geliştirme süreci içinde olan birey ve kurumlara sektör değerlendirme ve pazar araştırmalarında süreçleri planlamak amacıyla konularında yetkin proje ekipleriyle destek verilmektedir.
 Devamı için 

Aleve, aydınlığı için teşekkür et. Fakat tükenmeyen bir sabırla geride durarak sana lambayı tutanı unutma. 
Rabindranath Tagore

      

BNS Danışmanlık Özel Eğitim ve Dış Ticaret Limited Şirketi

© Business Network Solutions Turkey® 2012-2022 Bütün Hakları Saklıdır.