Kurumsal Değişimi Bizimle Yönetin..

BNS Akademi®


BNS Turkey®, Akademi bünyesinde temel olarak aşağıda tanımlanan başlıklar çerçevesinde Eğitim ve Gelişim Danışmanlığı hizmeti vermektedir.

BNS Akademi®, Reel Sektörden Hızlı Tüketim Ürünlerine, Banka ve Sigortacılıktan Hizmet Sektörüne uzanan geniş bir alanda;  "Eğitim İhtiyaç Analizleri" nin ve odaklanma grup aşamaları sonucunda işletmenize özel eğitim ve performans gelişimi çözümleriyle işinize katkıda bulunmayı önermektedir.

BNS Turkey® bünyesinde 2007 yılından bu yana eğitim hizmetleri veren BNS Akademi®, her biri kendi alanında uzman profesyonellerden oluşan geniş kadrosu ile müşterilerine; iş hayatında kazanılmış büyük bir tecrübe ve bu şekilde çeşitlendirilmiş içerik bütünlüğü çerçevesinde uzun vadeli bir stratejik ortaklık sunmaktadır. 

BNS Akademi®, kurumlar, birey ve ekiplere kuruluşların maksimum etkinliği elde etmesine yardımcı olan, geniş bir sektörel yelpazede uzmanlaşmış çalışma ve içerikleri 100 den çok ülkede başarıyla uygulanmakta olan  eğitim tasarım ve sağlayıcısıdır. KOBİ ve Aile işletmelerden uluslararası şirketler grubuna kadar her boyutta kuruluşa gelişim projelerinde destek olan ve kalıcı bir rekabet avantajı yaratacak özel hizmetler sunmaktadır.

BNS Turkey®, bu günün işletmelerinin zorluklarını organizasyonun her düzeyinde ele alan, sonuç odaklı, etkin çözümler üreten, danışmanlık, koçluk, eğitim ve kısa ve uzun vadeli projeler dahil ulusal ve uluslararası şirketlere ve bireylere geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.Yetkinlik ve Hedef Bazlı sonuçlar üreten bilgisayar destekli analizler ile arzu edilen performans düzeyi çerçevesinde 100 üzerinden değerlendirilerek departman ve hatta kişiler bazında eğitim ihtiyaçları belirlenebilmekte böylece eğitim maliyetleri çok büyük oranda azaltılmaktadır. İK yöneticisi sadece katılımcının değil aynı zamanda eğitimin ve eğiticinin süreç içerisinde her hangi bir zaman diliminde performansını net olarak ölçümleyebilmektedir.

"Eğitimin Ölçülmesi" ve "Eğitim Yatırımının Geri Dönüşü" hizmetleri ile eğitim sürecinin şirket çalışanları açısından etkili ve kalıcı alışkanlıklara dönüşmesi izlenmektedir.


BNS Turkey®, ayrıca Kurum İçi Akademi Oluşturulması, Eğitim ve İçerik Tasarımı çalışmaları ile İç Eğitmen Eğitimi projelerinizde destek olmaktadır.* Talep edilmesi halinde eğitimler İngilizce ve Fransızca olarak hazırlanıp uygulanabilmektedir.

Odaklanılan Temel Fonksiyonlar ve Alan Başlıkları

Kişisel Gelişim Farkındalık Eğitimleri

 Devamı için 

İletişim Müzakere Sorun Çözme 


 Devamı için 

Müşteri Odaklı Davranış Becerileri®

 

Devamı için 

Satış Becerileri Geliştirme Eğitimleri


 Devamı için 


Banka Finansal Ürün Satış Eğitimleri

 Devamı için 

Genel Yönetim Becerileri Eğitimleri


 Devamı için 

Stratejik Yönetim Becerileri Eğitimleri


 Devamı için 

Liderlik ve Koçluk Becerileri Eğitimleri


 Devamı için 


Hukuki Uyum Yönetimi Seminerleri


 Devamı için 

Yöneticiler için Temel Finans Eğitimi


 Devamı için 

Yetkinlik Bazlı Mülakat Seminerleri


 Devamı için 

Kurum içi Akademi - Eğiticinin Eğitimi


 Devamı için 

Yelken ile Takım ve Başarı Çalışması


 Devamı için 

Takım ve Kurum Kültürü Atölyeleri


 Devamı için 

Fotograf Avı  Stratejik Takım Oyunu


 Devamı için 

Açık Hava Şirket Etkinlikleri


 Devamı için 


Eğitim almayı pahalı mı sanıyorsunuz? Bir de cehaletin bedeline bakın.
Abraham Lincoln

      

BNS Danışmanlık Özel Eğitim ve Dış Ticaret Limited Şirketi

© Business Network Solutions Turkey® 2012-2022 Bütün Hakları Saklıdır.