Kurumsal Değişimi Bizimle Yönetin..

DeğerlerimizBNS Turkey®, Birleşmiş Milletler Evrensel Beyannamesi değerlerinin tümünü benimser, önem ve öncelik verir.

Tedarikçisi ve üyesi olduğu Gerson Lehrman Global International, Kalder MAS (Türkiye Kalite Derneği), PERYÖN (Türkiye Personel Yönetimi Derneği), YDD (Yönetim Danışmanları Derneği) ve bağlı olarak ICMCI (The International Council of Management Consulting Institutes) etik değerlerini benimsemiştir.

Dürüst


Tarafsız


Yenilikçi

Düşünce, tavır ve eylemlerinde yalnızca karşısındakilere değil kendi kendine karşı da içtenliği önde tutar. Sonuçları olduğundan daha farklı görmez ve göstermeye çalışmaz.


Çevresindeki olay ve kavramlara karşı  objektif, kararlarında kabul görmüş evrensel bazda insani ve etik değerler ışığı altında oluşan analitik sonuçlara önem verir.


Analitik-eleştirel düşünce, çalışma ve yaratıcı beceri ile elde edilmiş deneyimler kadar, yeni ve özgün katkılar ekleyerek kuram, strateji ve fikirler üretmeyi ilke edinmiştir.

Ön Yargısız


Paylaşımcı


İlkeli

Olayları tüm boyutları ile analiz ederek irdeler ve kavramları; kişi ve kurumların; değerleri, inançları, beklenti ve tutumlarının somut sonuçları olarak ele alır.


Farklılıkların katma değer, aklın zenginlik olduğunu benimser ve kollektif düşünceyi her ortamda teşvik eder. Sorumluluk alır ve inisiyatif kullanır.


Etik ve yasalara, iş ortaklarının prensiplerine değer verdiği kadar kendine ait iç disiplin ve kurallarına da kararlılıkla bağlıdır.

Tutkulu


Sırdaş


Güvenilir

Çalıştığı her yeni proje için büyük bir heyecan duyar, kendisini işin sahibi olarak görür ve davranır. 


Rakip sektör ve firmaların tüm değer, varlık ve tüm özgün fikirlerini büyük bir titizlikle saklamayı ilke edinmiştir. Gizlilik sözleşmesi ve kurallarına koşulsuz bağlıdır. 


Deneyimlerinin sonucunda ortaya koyduğu sonuçlar ışığında; tanımlı, etkin, uygulanabilir sistemler yaratır. İş Ortakları için ölçülebilir, kalıcı ve sürdürülebilir başarılar öngörür.

Davranış, herkesin kendi imajını sergilediği bir aynadır. 

Goethe

      

BNS Danışmanlık Özel Eğitim ve Dış Ticaret Limited Şirketi

© Business Network Solutions Turkey® 2012-2022 Bütün Hakları Saklıdır.